eStavebný Denník

Zoznámte sa s Tiborom

Tibor je majiteľ stavebnej firmy a zároveň stavbyvedúcim, ktorý spravuje 10 stavieb po celom Slovensku. S elektronickým stavebným denníkom má všetky stavby pod kontrolou a môže k ním pristupovať s pripojením na internet prakticky odkiaľkoľvek.

Denné záznamy a súpis prác

Denný záznam obsahuje súpis vykonaných prác v daný deň, dochádzku pracovníkov a subdodávateľov na stavbe. Taktiež zaznamenáva kontroly, merania či ďalšie mimoriadné udalosti.

Denné záznamy si môžete pomocou kalendára listovať a editovať od začiatku výstavby až po jej ukončenie. Elektronický stavebný denník Vám nebude klásť polená pod nohy. Stavebník má možnosť uložiť a uzamknúť denník po ukončení pracovného dňa alebo to urobí denník automaticky po 24tej hodine daného dňa.

Denné záznamy a súpis prác

Prehľad o pracovníkoch na stavbe

Jednoducho evidujte, kto sa ráno na stavbu dostavil a koľko tam strávil času. Môžete takto jednoducho viesť dochádzku svojich zamestnancov či subdodávateľov. V prípade potreby môžete exportovať počet odpracovaných hodín pre mzdovú účtovníčku. Všetko jednoducho pár kliknutiami.

Denné záznamy a súpis prác

Schvaľovanie prác investorom

Nech už pracujete na čomkoľvek a potrebujete pre následné zmeny schválenie od investora stačí ho o to jednoducho požiadať v dennom zázname. Odoslaním žiadosti sa automaticky odošle aj notifikačný e-mail investorovi o schválenie, ktorý jedným kliknutím odsúhlasí alebo zamietne. Investor sa môže prihlásiť vďaka mobilnej a webovej aplikácii odkiaľkoľvej. Zrýchlite tak priebeh prác a zbavte sa zbytočnej byrokracie. Všetko je spätne zistiteľné a dokázateľné.

Poslať na schválenie investorovi
Denné záznamy a súpis prác

Všetky dokumenty na jednom mieste

Kompletná projektová dokumentácia, zmluvy, dodatky a ďalšie dokumenty môžete mať po kope priamo v elektronickom stavebnom denníku. Všetky dôležité dokumenty máte kedykoľvek a kdekoľvek k dispozícii.

Všetky dokumenty na jednom mieste

Fotodokumentácia priamo z miesta stavby

Pomocou mobilnej aplikácie na Váš smartfón alebo tablet môžete do stavebného denníka prikladať fotky priamo z miesta stavby. Jednoducho odfotíte, pridáte popis a priložíte k danému dňu.

Fotodokumentácia priamo z miesta stavby

Sledovanie staveniska kamerami

Zvýšte kontrolu nad svojou stavbou. Vďaka kamerovému systému dokážete vidieť, čo sa v reálnom čase na stavbe deje, pustiť si, čo sa stalo včera, alebo pred týždňom. (prémiová funkcia)

Sledovanie staveniska kamerami
Stavebný denník všade so sebou

Stavebný denník všade so sebou

Majte všetky údaje stále so sebou. Na stavenisku prostredníctvom notebooku, tabletu, či smartfónu, doma alebo v kancelárii na svojom stolnom počítači. Na prístup k údajom Vám stačí pripojenie na internet a prihlasovacie údaje. Je to tak jednoduché.

Stačí vytlačiť a podpísať

Export do PDF. Vytlačenie a podpis Exportujte do PDF Vytlačte A podpíšte!

Inovatívny. Prehľadný. Mobilný. Online.

Pozrite si cenník.